Mommy Care - Ekologický hypoalergenní prací gel, biologicky rozložitelný - 2 litry

Ekologický hypoalergenní prací prostředek na bázi přírodních složek, s příjemnou vůní esenciálních olejů. Gel nezanechává chemické stopy, které mohou způsobit podráždění. Doporučeno pro dětské i kojenecké oblečení. Tento prací prostředek funguje se standardními i vysoce účinnými pračkami, je netoxický, hypoalergenní a vhodný pro použití na všechny typy tkanin i barev.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 7290014952898
Značka: Mommy Care
415 Kč
Kategorie: Další
Položka byla vyprodána…

Ekologický hypoalergenní prací prostředek na bázi přírodních složek, s příjemnou vůní esenciálních olejů.

Gel nezanechává chemické stopy, které mohou způsobit podráždění.

Doporučeno pro dětské i kojenecké oblečení.

Tento prací prostředek funguje se standardními i vysoce účinnými pračkami, je netoxický, hypoalergenní a vhodný pro použití na všechny typy tkanin i barev.

Díky svým ekologickým složkám neznečišťuje půdu ani vzácné vodní zdroje.

 

  • Vegan - Netestováno na zvířatech
  • Biologicky odbouratelný
  • Hypoalergenní
  • Ekologický

 

Návod k použití:

  1. Pro mechanickou pračku: Pomocí odměrky uvnitř uzávěru odměřte potřebné množství pracího gelu a nalijte do určené přihrádky v pračce pro mycí prostředek nebo přímo do bubnu pračky. Na každých 5 kg ​​prádla doporučujeme přidat 50 až 100 ml pracího gelu (tj. polovina až celá odměrka), dle znečištění tkanin.
  2. Pro ruční praní: Jemné tkaniny (vlna, syntetické tkaniny, nylon, akryl, Diolen, atd.) přidejte 50 gramů (polovinu odměrky) mycího gelu na každých 10 litrů studené nebo vlažné vody. Tkaniny vyperte a opláchněte.

Upozornění: Nejezte. Nepijte. Nepolykejte. Nevdechujte. Udržujte mimo dosah dětí. Vyhněte se očnímu kontaktu. Způsobuje vážné podráždění očí. Po manipulaci s přípravkem si důkladně umyjte ruce, předloktí i obličej čistou vodou. Pro případ lékařské pomoci si uchovejte nádobu či štítek produktu. Přípravek nepoužívejte pokud jste alergický na některou z uvedených složek.

První pomoc: V případě požití: Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. V případě zasažení očí: Průběžně vyplachujte vodou po dobu několika minut. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou nasazeny a zjednodušte vyplachování. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. 

Skladování: Skladujte v původním obalu na chladném suchém a dobře větraném místě. Po dopotřebování láhev vypláchněte a zrecyklujte. Vhoďte do konteineru určeného pro plast.

Složení: Anionic Surfactant 1%-5%, Nonionic Surfactant 1%-5%, Tri Ethanol Amine 5%-15%, Perfume 0.1%-1%

EUH: Obsahuje reakční hmotu: [EC no.247-500-7] a [EC no. 220-239-6]. Může způsobovat alergickou reakci.

Signální slovo: Nebezpečí.

Objem: 2000 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Mommy Care je jednou z nejuznávanějších značek organické péče o pleť. Specializujeme se na vývoj a výrobu produktů péče o pleť pro nastávající maminky, miminka a děti a klademe důraz na vývoj přírodních a bezpečných produktů pro použití v době, kdy je pokožka nejcitlivější.

Do našich produktů se používají pouze přírodní a organické ingredience nejvyšší kvality a naše výrobní metody (včetně lisování za studena) zajišťují, že si ingredience zachovají své optimální výhody. Garantujeme splnění nebo překročení nejvyšších průmyslových standardů ve výrobě přírodní a organické péče o pleť.
Naši řadu těhotenských produktů lze použít k prevenci strií, snížení otoků a pomoci vašemu tělu udržet si svůj tvar po těhotenství. Naše kojenecké a dětské produkty jsou vhodné zejména pro tu nejjemnější a nejcitlivější pokožku.

Bezpečnost vás a vašich dětí je naším hlavním zájmem v Mommy Care, takže v době, kdy na tom opravdu záleží, se můžete při používání našich produktů cítit bezpečně. Netestujeme na zvířatech. Nikdy nepoužíváme parabeny, ingredience na ropné bázi, ftaláty, SLS ani žádné jiné ingredience, o jejichž bezpečnosti existuje pochybnost, a naším posláním je neustále vyvíjet vysoce kvalitní a bezpečné produkty péče o pleť, které podporují maminky, které se snaží rozhodovat o zdravém životním stylu pro sebe a své děti.

mommy care