Mommy Care - Nabíjecí stmívatelná dětská LED lampička s 6 barevnými režimy

Nabíjecí stmívatelná dětská noční LED lampička. Lze nastavit několik barevných režimů a jas světla. Ideální pomocník pro noční vstávání k dětem i kojení. Hodí do každého pokojíčku.

Skladem
Kód: 7290016692693
Značka: Mommy Care
959 Kč
Kategorie: Další

Nabíjecí stmívatelná dětská noční LED lampička. Lze nastavit několik barevných režimů a jas světla. Ideální pomocník pro noční vstávání k dětem i kojení. Hodí do každého pokojíčku.

 

On/Off tlačítko: Zmáčkněte a podržte tlačítko pro zapnutí, nebo vypnutí lampičky.

 

Normální režim:

Chcete-li aktivovat režim lampy, jednoduše po zapnutí stlačte vrchní tlačítko. Tím se lampa nastaví na nejnižší režim. Na výběr jsou tři úrovně jasu, nízký, střední a vysoký jas. Pomocí opakovatelného stisku tlačítka si vyberte jas světla. Jakmile lampa dosáhne nejvyššího jasu, opětovným dotykem horního dotykového tlačítka ji vypnete.

 

Barevné režimy:

Dlouhým stiskem vrchního tlačítka přepnete lampičku do barevného režimu. Následným stiskem vrchního tlačítka můžete vybírat barvy světla (oranžová, tmavě modrá, zelená, růžová, světle modrá, nebo přechod barev).

 

Nabíjení:

Nabíjejte pomocí kabelu, který je součástí balení. Když dochází baterie, lampička 3x zabliká. Při nabíjení se na indikátoru rozsvítí aktuální stav baterie. Po zhasnutí indikátoru je lampička plně nabitá.

 

Technické parametry:

 • Nabíjecí vstup: DC 5V / 1A
 • Výkon: 1,2W
 • Jas: 200 LM nebo méně
 • Osvětlení: teplá bílá a barevná světla
 • Teplota barev: 3000-3500K
 • Rozměr produktu: 106 x 142 mm
 • Baterie Li-ion: 3,7V
 • Kapacita baterie 1200mAh
 • Čistá hmotnost produktu: 280 g
 • Celková hmotnost produktu: 375 g
 • Velikost barevné krabice: 112 x 112 x 150 mm

 

Materiál: plast

Balení obsahuje: 1x Lampa, 1x nabíjecí USB kabel

Upozornění: Při nabíjení udržujte mimo dosah dětí. Nabíjecí USB kabel nepoužívejte pokud je poškozený nebo vykazuje známky poničení, mohlo by dojít k poškození přístroje. S přístrojem neházejte. Udržujte přístroj v přímé poloze na rovném suchém povrchu. Udržujte mimo vodní zdroje. Udržujte mimo přímý sluneční svit. Udržujte mimo tepelné záření a mimo ohně. Dodržujte symboly a bezpečnostní pokyny uvedené na obalu. Při zjištění závady nepřipojujte přístroj k elektrickému zdroji. Svítidlo čistěte pouze ve vypnutém stavu bez připojení do sítě, a to jemným suchým hadříkem. Nepoužívejte chemikálie ani jiné čističe. Nevhazujte do koše. Zrecyklujte a zlikvidujte dle platných místních přepisů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Mommy Care je jednou z nejuznávanějších značek organické péče o pleť. Specializujeme se na vývoj a výrobu produktů péče o pleť pro nastávající maminky, miminka a děti a klademe důraz na vývoj přírodních a bezpečných produktů pro použití v době, kdy je pokožka nejcitlivější.

Do našich produktů se používají pouze přírodní a organické ingredience nejvyšší kvality a naše výrobní metody (včetně lisování za studena) zajišťují, že si ingredience zachovají své optimální výhody. Garantujeme splnění nebo překročení nejvyšších průmyslových standardů ve výrobě přírodní a organické péče o pleť.
Naši řadu těhotenských produktů lze použít k prevenci strií, snížení otoků a pomoci vašemu tělu udržet si svůj tvar po těhotenství. Naše kojenecké a dětské produkty jsou vhodné zejména pro tu nejjemnější a nejcitlivější pokožku.

Bezpečnost vás a vašich dětí je naším hlavním zájmem v Mommy Care, takže v době, kdy na tom opravdu záleží, se můžete při používání našich produktů cítit bezpečně. Netestujeme na zvířatech. Nikdy nepoužíváme parabeny, ingredience na ropné bázi, ftaláty, SLS ani žádné jiné ingredience, o jejichž bezpečnosti existuje pochybnost, a naším posláním je neustále vyvíjet vysoce kvalitní a bezpečné produkty péče o pleť, které podporují maminky, které se snaží rozhodovat o zdravém životním stylu pro sebe a své děti.

mommy care