MosquitNo Repelentní změkčovač tkanin odpuzující hmyz s vůní levandule 60 ml

Vhodné k praní oblečení, záclon, bot či ložního prádla. Nepoužívejte na praní přírodní či syntetické kůže. Tkaniny zůstávají chráněny před komáry a klíšťaty po dalších 10 vyprání nebo po dobu 2 měsíců.

Momentálně nedostupné
Kód: 8718164112621
Značka: MosquitNo
519 Kč
Kategorie: Další

Vhodné k praní oblečení, záclon, bot či ložního prádla. Nepoužívejte na praní přírodní či syntetické kůže. Tkaniny zůstávají chráněny před komáry a dalším hmyzem po dalších 10 vyprání nebo po dobu 2 měsíců.

POUŽITÍ:

Použijte místo normálního změkčovače při praní. Použijte 60ml výrobku na 5 kg prádla. Nastavte teplotu praní na 30 stupňů a rychlý prací program. Doporučujeme vysušit následovně prádlo v sušičce, neboť teplo zlepšuje repelentní účinky produktu.

Při používání tohoto produktu nepoužívejte zároveň s dalším změkčovačem tkanin.

Před použitím zahrkejte.

Proč zakoupit MosquitNo repeletní změkčovač?

  • až na 5 kg prádla
  • k použití při max. 30 ̊C
  • na 10 dávek praní
  • na veškerý textil - od ložního prádla po záclony, od ponožek po trička
  • snadné a odolné
  • příjemná vůně levandule

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

MosquitNo nabízí vonné náramky, samolepky a další trendy produkty. V nabídce můžete najít i repelentní sprej, který Vás ochrání před hmyzem. Produkty jsou vhodné pro celou rodinu, včetně dětí. Výrobky MosquitNo jsou čistě přírodní a neobsahují žádné chemikálie. MosquitNo využívá i nano technologii garantující dlouhotrvající a efektivní účinek aktivní látky Saltidin. V žádném z přípravků není aktivní látka DEET!