MosquitNo Repelentní vlhčený ubrousek odpuzující hmyz (9g)

Použijte na místa, které chcete ochránit od hmyzu, a především od KOMÁRŮ.

Obsahuje aloe vera, zelený čaj a bílý lotus.

Délka trvání ochrany je 5 hodin.

Momentálně nedostupné
Kód: 8718164112270
Značka: MosquitNo
65 Kč
Kategorie: Další

Obsahuje účinnou látku Saltidin®, která je doporučena světovou zdravotnickou organizací (WHO)

Bezpečné pro děti od 6 MĚSÍCŮ

100% bez parabenů a látky DEET

 

Vyživujte svou pokožku a zároveň ji chraňte před komáry! Společnost MosquitNo vytvořila novou řadu produktů MosquitNo Cosmetics, která využívá repelentních účinků látky Saltidin®. Ta je stejně účinná jako DEET, ale není toxická. Světová zdravotnická organizace (WHO) doporučuje Saltidin® jako nejlepší zdravotně nezávadnou alternativu látky DEET. MosquitNo Repelentní vlhčené ubrousky poskytují ochranu před hmyzem celé rodině na dovolené i při venkovních aktivitách. Buďte chráněni během pikniku, na výletech, na koupališti, pod stanem, atd. Ubrousek odpuzuje komáry po dobu až 5 hodin! Dermatologicky testováno. Vhodný pro děti od 6 měsíců.


NÁVOD K POUŽITÍ: Použijte ubrousek na oblast pokožky, která má být chráněná. Pouze pro vnější použití.


ÚČINNOST: 5 hodin, ubrousek může být použit opakovaně před uschnutím.
Produkt je účinný na hmyz: komár tygrovaný, komár rodu Anopheles (Malaria), komár tropický (Aedes Aegypti), komár Midge, komár Culex quinquefasciatus, černé mušky, písečné mušky, kloš jelení, mouchy, Anopheles Gambiae


SLOŽENÍ: 15% Saltidin®, 100% bez DEET


UPOZORNĚNÍ: Neaplikujte ubrousek v blízkosti očí a úst. Nikdy nepoužívejte na rány, zranění nebo na podrážděnou kůži. Udržujte produkt mimo dosah dětí a neaplikujte produkt na dětské ruce. Nevystavujte produkty teplotě vyšší než 50° C. Nepoužívejte produkt na zvířata. Pokud trpíte alergií na některou z uvedených složek, produkt nepoužívejte. V případě, že je potřeba vyhledat lékařskou pomoc, mějte po ruce obal produktu nebo jeho štítek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

MosquitNo nabízí vonné náramky, samolepky a další trendy produkty. V nabídce můžete najít i repelentní sprej, který Vás ochrání před hmyzem. Produkty jsou vhodné pro celou rodinu, včetně dětí. Výrobky MosquitNo jsou čistě přírodní a neobsahují žádné chemikálie. MosquitNo využívá i nano technologii garantující dlouhotrvající a efektivní účinek aktivní látky Saltidin. V žádném z přípravků není aktivní látka DEET!