MosquitNo Repelentní vlhčený ubrousek odpuzující hmyz (9g)

Použijte na místa, které chcete ochránit od hmyzu, a především od KOMÁRŮ.

Obsahuje aloe vera, zelený čaj a bílý lotus.

Délka trvání ochrany je 5 hodin.

Momentálně nedostupné
Kód: 8718164112270
Značka: MosquitNo
65 Kč
Kategorie: Další

Obsahuje účinnou látku Saltidin®, která je doporučena světovou zdravotnickou organizací (WHO)

Bezpečné pro děti od 6 MĚSÍCŮ

100% bez parabenů a látky DEET

 

Vyživujte svou pokožku a zároveň ji chraňte před komáry! Společnost MosquitNo vytvořila novou řadu produktů MosquitNo Cosmetics, která využívá repelentních účinků látky Saltidin®. Ta je stejně účinná jako DEET, ale není toxická. Světová zdravotnická organizace (WHO) doporučuje Saltidin® jako nejlepší zdravotně nezávadnou alternativu látky DEET. MosquitNo Repelentní vlhčené ubrousky poskytují ochranu před hmyzem celé rodině na dovolené i při venkovních aktivitách. Buďte chráněni během pikniku, na výletech, na koupališti, pod stanem, atd. Ubrousek odpuzuje komáry po dobu až 5 hodin! Dermatologicky testováno. Vhodný pro děti od 6 měsíců.


NÁVOD K POUŽITÍ: Použijte ubrousek na oblast pokožky, která má být chráněná. Pouze pro vnější použití.


ÚČINNOST: 5 hodin, ubrousek může být použit opakovaně před uschnutím.
Produkt je účinný na hmyz: komár tygrovaný, komár rodu Anopheles (Malaria), komár tropický (Aedes Aegypti), komár Midge, komár Culex quinquefasciatus, černé mušky, písečné mušky, kloš jelení, mouchy, Anopheles Gambiae


SLOŽENÍ: 15% Saltidin®, 100% bez DEET


UPOZORNĚNÍ: Neaplikujte ubrousek v blízkosti očí a úst. Nikdy nepoužívejte na rány, zranění nebo na podrážděnou kůži. Udržujte produkt mimo dosah dětí a neaplikujte produkt na dětské ruce. Nevystavujte produkty teplotě vyšší než 50° C. Nepoužívejte produkt na zvířata. Pokud trpíte alergií na některou z uvedených složek, produkt nepoužívejte. V případě, že je potřeba vyhledat lékařskou pomoc, mějte po ruce obal produktu nebo jeho štítek.

MosquitNo nabízí náramky, samolepky či produkty k péči o pleť, které chrání před hmyzem. Produkty jsou vhodné pro celou rodinu, včetně dětí. Výrobky MosquitNo jsou čistě přírodní a neobsahují žádné chemikálie. MosquitNo využívá nano technologii garantující dlouhotrvající a efektivní účinek aktivní látky Saltidin. V žádném z přípravků není aktivní látka DEET! 

mqn info 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení