MosquitNo Repelentní vůně pro něj i pro ni odpuzující hmyz, Set (368g)

Buďte ochráněni od nepříjemného hmyzu a zároveň dobře voňte s našimi vůněmi!

BALENÍ OBSAHUJE:

1x 50ml Dámská vůně

1x 50ml Pánská vůně

Momentálně nedostupné
Kód: 8718164113208
Značka: MosquitNo
1 025 Kč
Kategorie: Další
MQN 1000x1000 Cosmetics 8718164113208 2x50ml fragr GIFTSET 2
Doprava zdarma

Chraňte se proti komárům, a přitom okouzlete své okolí krásnou vůní! Tato kosmetická řada poskytuje dlouhotrvající vůni a ochranu pro muže i ženy.

Sada obsahuje: MosquitNo Repelentní vůni pro něj 50 ml a MosquitNo Repelentní vůni pro ni 50 ml.

Pro nejvyšší ochranu proti hmyzu používejte vůni s dalšími produkty MosquitNo. Díky společnému výzkumu MosquitNo vyvinulo novou kosmetickou řadu, která využívá repelentních účinků látky Saltidin®. Ta je stejně účinná jako DEET, ale není toxická. Světová zdravotnická organizace (WHO) doporučuje Saltidin® jako nejlepší zdravotně nezávadnou alternativu látky DEET.


Repelentní vůni ve spreji využijete do letadla, při cestování, na pláži, u bazénu, při sportu, jízdě na kole, pěší turistice, batůžkaření i na safari. Repelentní vůně MosquitNo je ideálním řešením na cesty, neboť nahradí Váš parfém a repelent zároveň. Nyní již nemusíte cestovat se dvěmi lahvičkami, ale pouze s jednou. Vůně je vhodná pro děti od 6 měsíců i pro těhotné ženy! Upozornění: Používejte produkt pouze k tomu, k čemu je určen. Vyhněte se kontaktu s očima, ústy a nestříkejte vůni na dlaně. U dětí do 12 let musí být přípravek užíván d

ospělou osobou. Používejte pouze venku nebo na místě s možností větrání. Aplikujte pouze na nekryté části těla. Neaplikujte na celé tělo ani pod oděv.
Produkt je účinný na hmyz: komár tygrovaný, komár rodu Anopheles (Malaria), komár tropický (Aedes Aegypti), komár Midge, komár Culex quinquefasciatus, černé mušky, písečné mušky, kloš jelení, mouchy, klíšťata.

  • 100% bez látky DEET
  • Obsahuje bílý lotus & Saltidin®
  • Dermatologicky testováno
  • Bez typického zápachu repelentu!
  • Pro děti od 6 měsíců
  • Ideální na cesty
  • Ochrana trvající více než 10 hodin
  • Účinný proti tropickým komárům, kteří přenášejí nemoci jako je malárie, horečka dengue, čikungunja a virus zika

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

MosquitNo nabízí vonné náramky, samolepky a další trendy produkty. V nabídce můžete najít i repelentní sprej, který Vás ochrání před hmyzem. Produkty jsou vhodné pro celou rodinu, včetně dětí. Výrobky MosquitNo jsou čistě přírodní a neobsahují žádné chemikálie. MosquitNo využívá i nano technologii garantující dlouhotrvající a efektivní účinek aktivní látky Saltidin. V žádném z přípravků není aktivní látka DEET!