MosquitNo Repelentní krém na opalování & po opalování odpuzující hmyz, Set - 2x100 ml (440g)

Balení obsahuje repelentní opalovací krém a repelentní mléko po oplaování, které zároveň odpuzují hmyz.

Ochrana proti hmyzu vydrží 6-8 hodin.

Momentálně nedostupné
Kód: 8718164113222
Značka: MosquitNo
1 299 Kč
Kategorie: Péče o tělo
MQN 1000x1000 Cosmetics 8718164113222 2x100ml GIFTSET 2
Doprava zdarma

Chraňte se před sluncem a proti komárům zároveň! Tato kosmetická sada poskytuje ochranu 2x 2v1. Sada obsahuje: MosquitNo Repelentní krém na opalování 100 ml a MosquitNo Repelentní krém po opalování 100 ml. Oba výrobky poskytují pokožce optimální ochranu proti hmyzu a proti popálení UVA a UVB paprsky. Díky společnému výzkumu MosquitNo vyvinulo novou kosmetickou řadu, která využívá repelentních účinků látky Saltidin®. Ta je stejně účinná jako DEET, ale není toxická. Světová zdravotnická organizace (WHO) doporučuje Saltidin® jako nejlepší zdravotně nezávadnou alternativu látky DEET. Repelentní krém na opalování využijete na pláži, u bazénu, při sportu, jízdě na kole, pěší turistice, batůžkaření i na safari. Krém po opalování se ideálně hodí navečer a na noc, kdy vyživuje pleť po dlouhém slunění. Krém na opalování i krém po opalování jsou vhodné pro děti od 3 let i pro těhotné ženy!


NÁVOD K POUŽITÍ: Používejte produkt pouze k tomu, k čemu je určen. Rozetřete MosquitNo Repelentní krém na opalování po celém těle. Vyhněte se kontaktu s očima. Abyste zachovali hydrataci pokožky, nanášejte krém opakovaně, a to především při nadměrném pocení, po plavání či sprchování. Po každém opalování použijte MosquitNo Repelentní krém po opalování, abyste zamezili nebezpečí slunečního záření. Nadměrné vystavení slunci představuje vážné zdravotní riziko. Pro užívání produktu dětmi mladšími 3 let se poraďte se svým lékařem.

  • 2v1: krém funguje jako účinná ochrana proti spálení a rovněž repelent
  • obsahuje výtažky zeleného čaje a bílého lotusu
  • bez typického repelentního zápachu
  • obsahuje účinnou látku Saltidin®, která je doporučena světovou zdravotnickou organizací (WHO)
  • bezpečné pro děti od 6 MĚSÍCŮ
  • 100% bez parabenů a látky DEET
  • Produkt je účinný na hmyz: komár tygrovaný, komár rodu Anopheles (Malaria), komár tropický (Aedes Aegypti), komár Midge, komár Culex quinquefasciatus, černé mušky, písečné mušky, kloš jelení, mouchy, klíšťata.

 

 

Informace k jednotlivým položkám:

OPALOVACÍ KRÉM 100ml:

Poskytuje aktivní ochranu pokožky 2v1, chrání před spálením UVA a UVB zářením a zároveň odpuzuje hmyz. Nemá typický zápach repelentu. Ochrana proti hmyzu vydrží 6-8 hodin.

NÁVOD K POUŽITÍ: Používejte produkt pouze k tomu, k čemu je určen. Rozetřete krém po celém těle. Vyhněte se kontaktu s očima. Abyste zachovali hydrataci pokožky, nanášejte krém opakovaně, a to především při nadměrném pocení, po plavání či sprchování. Po každém opalování použijte krém po opalování, abyste zamezili nebezpečnému slunečního záření. Nadměrné vystavení slunci představuje vážné zdravotní riziko.

UPOZORNĚNÍ: Udržujte produkt mimo dosah dětí. Může dráždit pokožku. Pokud se objeví podráždění kůže nebo vyrážka, vyhledejte lékařskou pomoc. V případě, že je potřeba vyhledat lékařskou pomoc, mějte po ruce obal produktu nebo jeho štítek.

ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ A LIKVIDACE: Uchovejte v chladu a suchu. Je-li to možné, produkt recyklujte, jinak vyhoďte do koše.

SLOŽENÍ:

ACTIVE INGREDIENTS/PRINCIPE ACTIF: SALTIDIN® 10% (I-piperidinecarboxylic acid 2-(2-hydroxyethyl)-1-methylpropylester; exact concentration: 10g/100g), INGREDIENTS/INHALTSTOFFE: Aqua, Octocrylene, Phenylbenzimidazole sulfonic acid, Polysilicone-15, Dibutyl adipate, Glyceril estearate and PEG-100 Stearate, Titanium Dioxide / Aluminium Hidroxide / Cetearyl Nonanoate / Stearic acid, Glycerol; Glycerin; Glycerine; 1,2,3-Propanetriol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Bis- Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ginkgo Biloba, Cetostearylalcohol, Aloe barbadensis flower extract, Phenoxyethanol - Ethylhexylglyglycerin, Ceteareht -20, Distarch Phosphate, Tocopheryl acetate, Pentylene Glycol, Aqua, Propylene Glycol, Plant Extract, Sorbitol, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Water, Propylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf Extract,Sorbitol, Phenoxyethanol, Citric Acid, Ascorbic Acid, Sodium, Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Xantham Gum, Carbopol Ultrez 10, ethylenedinitrilotetraacetic acid disodium salt dihydrate, Sodium hydroxide.

MLÉKO PO OPALOVÁNÍ 100ml:

Poskytuje pokožce zvlhčující efekt a zároveň chrání před hmyzem. Nemá typický zápach repelentu. Ochrana proti hmyzu vydrží 6-8 hodin.

NÁVOD K POUŽITÍ: Používejte produkt pouze k tomu, k čemu je určen. Rozetřete krém po celém těle. Vyhněte se kontaktu s očima. Abyste zachovali hydrataci pokožky, nanášejte krém opakovaně, a to především při nadměrném pocení, po plavání či sprchování. MosquitNo mléko po opalování je jedním ze způsobů, jak snížit nebezpečí slunečního záření. Nadměrné vystavení slunci představuje vážné zdravotní riziko. Pro používání produktu na děti mladší 3 let se poraďte se svým lékařem.

UPOZORNĚNÍ: Způsobuje mírné podráždění očí. Vyhněte se kontaktu s očima a oblečením. Po aplikaci produktu si umyjte ruce vodou a mýdlem. Udržujte produkt mimo dosah dětí.

PRVNÍ POMOC PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Držte víčka od sebe a proplachujte oči velkým množstvím vody po dobu nejméně 15 minut. Nechejte oči vyšetřit a otestovat zdravotnickým personálem. PŘI POŽITÍ: Pokud je osoba při vědomí, vypláchněte ústa vodou. Osobě v bezvědomí nikdy nepodávejte nic v ústech a zajistěte průchod vzduchu. Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Nevyvolávejte zvracení, pokud k tomu nebudete vyzváni zdravotnickým personálem.

ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ A LIKVIDACE: Uchovejte v chladu a suchu. Je-li to možné, produkt recyklujte, jinak vyhoďte do koše.

SLOŽENÍ:

ACTIVE INGREDIENTS/PRINCIPE ACTIF: SALTIDIN® 15% (I-piperidinecarboxylic acid 2-(2-hydroxyethyl)- 1-methylpropylester; exact concentration: 15g/100g), INGREDIENTS/INHALTSTOFFE: Aqua, Hydroxyethyl Isobutyl Piperidine Carboxylate, Butylene Glycol, Isopropyl Palmitate, Butyrospermum Parkii Butter, Coco- Caprylate, Parfum, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Distarch Phosphate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Aloe Barbadensis Flower Extract, Phenoxyethanol, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Xanthan Gum, Glycerin, Ethylhexylglycerin, Propylene Glycol, Laureth-7, Camellia Sinensis Leaf Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Sorbitol, Geraniol, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

MosquitNo nabízí vonné náramky, samolepky a další trendy produkty. V nabídce můžete najít i repelentní sprej, který Vás ochrání před hmyzem. Produkty jsou vhodné pro celou rodinu, včetně dětí. Výrobky MosquitNo jsou čistě přírodní a neobsahují žádné chemikálie. MosquitNo využívá i nano technologii garantující dlouhotrvající a efektivní účinek aktivní látky Saltidin. V žádném z přípravků není aktivní látka DEET!